Przejdź do treści
Pobierz grafikę aby zobaczyć
Strona główna » Blog » Jak zarobić 1000 zł na większą ratę kredytu?

Jak zarobić 1000 zł na większą ratę kredytu?

  Jak zarobić 1000 zł

  Jak zarobić 1000 zł – to jest pytanie, które stawia sobie obecnie sporo osób. Rosnące ceny podstawowych produktów w sklepach oraz większe raty kredytów hipotecznych spędzają sen z powiek wielu Polakom. Często właśnie dodatkowa kwota tysiąca złotych miesięcznie ratowałaby sytuację finansową i zniwelowała stres.

  Dodatkowy tysiak wystarczyłby na pokrycie różnicy w racie kredytu hipotecznego i rosnące koszty życia (żywność i paliwo). Dlatego, aby spać spokojnej warto zastanowić się jak zarobić 1000 zł, którego brakuje w comiesięcznym budżecie.

  Zarabiaj na bankach

  Jak zarobić 1000 zł? Nie pozwól, żeby tylko banki zarabiały na Tobie! Ty też możesz zarabiać na bankach. Jak to możliwe? Otóż większość banków regularnie organizuje promocje bankowe, które polegają na tym, że korzystając z ich produktu (zwykle darmowego konta) i spełniając warunki promocji, np. poprzez aktywności na rachunku (m. in. wpływy, przelewy, płatności bezgotówkowe, itp.) otrzymujesz nagrody.

  Najczęściej są to nagrody pieniężne przelewane na nowo otwarte konto, ale zdarzają się również vouchery do popularnych sieci, typu Biedronka.

  Jak zarabiać na promocjach bankowych?

  Najpierw wybierz spośród aktualnych promocji bankowych najlepiej promocję w banku, w którym nie posiadałeś nigdy konta lub zamknąłeś je kilka lat temu. Banki zabezpieczają się okresami karencji przed tym, żeby co chwilę nie korzystać z ich promocji.

  Okresy karencji są różne w zależności od banku. Przykładowo BNP Paribas dopuszcza, aby po 12 miesiącach od zamknięcia u nich konta móc skorzystać z promocji ponownie.

  Kiedy już wybierzesz promocję lub kilka promocji, w których chcesz wziąć udział, doczytaj dokładnie na czym polega i jakie warunki należy spełnić, żeby zarobić kilka stówek. Na naszej stronie przygotowujemy opisy promocji bazując na ich regulaminach – wszystkie znajdziesz w kategorii: promocje bankowe.

  Jak zarobić 1000 zł na promocjach bankowych?

  Żeby zgarnąć tysiaka miesięcznie warto wziąć udział w kilku promocjach co miesiąc. Często wystarczy założyć 3-5 nowe produkty bankowe w promocji, aby zarobić 1000 zł. W kolejnym można dołączyć do następnych i tak w kółko.

  Najlepiej od razu po zgarnięciu premii zamykać konto, żeby szybciej skończył się okres karencji. Oczywiście, jeśli po skorzystaniu z promocji dane konto bardzo przypadło Ci do gustu to warto je zachować. Co rusz pojawiają się nowe oferty, na których można zarobić.

  Zarabianie przez Internet na promocjach bankowych jest metodą wyjątkowo prostą i nie wymagającą inwestowania pieniędzy. Zobacz poniżej jakie są aktualne opcje do zarobienia 1000 zł na promocjach bankowych i daj proszę znać w komentarzu z jakich promocji udało Ci się skorzystać.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Pobierz grafikę aby zobaczyć