Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Zarabianie na ankietach – najlepsze platformy

Zarabianie na ankietach – najlepsze platformy

  Zarabianie na ankietach

  Zarabianie na ankietach jest dość popularnym sposobem na pierwsze zarobki w Internecie. Jednak nie wszystkie programy z płatnymi ankietami, jakie znajdziesz w sieci są warte uwagi. Niektóre z nich generują zbyt niskie dochody w stosunku do ilości poświęconego czasu, aby były opłacalne. Część z nich może również być nieuczciwa, dlatego należy zachować szczególną ostrożność przy wyborze programu z płatnymi ankietami.

  Przetestowaliśmy różne opcje zarabiania na ankietach i w tym artykule zebraliśmy najlepsze z nich, które szczerze możemy polecić. Są to tylko sprawdzone i legalne programy, które wypłacają użytkownikom należną prowizję.

  Przegląd najlepszych programów z płatnymi ankietami

  Przetestowaliśmy różne programy i niestety część z nich nie dała zadowalających efektów. Po pierwsze punkty za wypełnianie ankiet zbierało się zbyt wolno, aby można było cokolwiek wypłacić. Po drugie próg wypłaty był dość wysoki, a za mało wpływało nowych ankiet, aby dozbierać w ciągu miesiąca wystarczającą ilość punktów, która pozwoliłaby na dokonanie wypłaty.

  Dlatego pomijając część z programów wyłoniliśmy pięć najlepszych z nich. Są to głównie zagraniczne serwisy. Ale spokojnie, nawet jeśli nie władasz biegle językiem angielskim, to z pomocą Google Translator z pewnością sobie poradzisz. Nasze TOP 5 z linkami do rejestracji:

  Jak zacząć zarabianie na ankietach?

  Aby zacząć zarabiać przez Internet na ankietach wystarczy zarejestrować się do poszczególnych programów i szczegółowo uzupełnić dane w swoim profilu. Trzeba jednak pamiętać, żeby udzielać szczerych odpowiedzi w wypełnianych ankietach. Jest to ważne, ponieważ ankiety tworzone są w taki sposób, że w kolejnych pytaniach może wyjść nasze kłamstwo. Wyniki ankiet są potrzebne do stworzenia danych statystycznych dla różnych firm. Dzięki temu potrafią lepiej zrozumieć potrzeby i preferencje konsumentów.

  Jeśli dobrze się zorganizujesz nie będziesz musieć inwestować dodatkowego czasu na zarabianie na ankietach. Wystarczy, że będziesz to robić w momentach, w których i tak tracisz czas, np. dojazd pociągiem lub komunikacją miejską, czekanie w kolejce w sklepie czy poczekalni do lekarza. Szkoda, żeby ten czas zleciał bezproduktywnie. Zwłaszcza, jeśli możesz w nim dorobić trochę pieniędzy do domowego budżetu odpowiadając na proste pytania w ankietach.

  Zarabianie na ankietach – zalety i wady

  Niewątpliwą zaletą zarabiania na ankietach jest to, że jest to zajęcie niewymagające specjalnych umiejętności, wykształcenia czy inwestowania własnych środków finansowych na start. Rozpoczęcie zarabiania w ten sposób jest dostępne niemal dla każdego od zaraz. Wystarczy tylko mieć skończone 18 lat i dostęp do Internetu.

  Natomiast wadą jest na pewno górna granica zarobków wygenerowanych przez samodzielne wypełnianie ankiet. Jest to maksymalnie 500-700 zł na miesiąc. Jeśli marzy Ci się rzucenie etatu i wyjechanie w podróż dookoła świata to z wypełniania ankiet raczej nie będziesz w stanie się utrzymać.

  Wynika to z tego, że ilość ankiet, które będą akurat konkretnie skierowane do grupy docelowej do której należysz jest ograniczona. O co w tym chodzi? Po prostu nie zakwalifikujesz się do wszystkich badań jakie są na platformie. Przykładowo małżeństwa z małymi dziećmi to zupełnie inna grupa docelowa niż bezdzietni single. Nie da się być w obu grupach jednocześnie, ponieważ to się wyklucza.

  Badający opinie na temat soczków dla dzieci nie będą zainteresowani grupą osób, które nie posiadają potomstwa. Dlatego tak bardzo ważne jest dokładne i szczere uzupełnienie swojego profilu oraz skupienia przy każdej z ankiet. Dzięki temu nie będziemy tracić czasu na wypełnianie ankiet, które są skierowane do innej grupy docelowej, co i tak wyjdzie w trakcie badania.

  Zwielokrotnienie zarobków z ankiet       

  Istnieje jednak sposób, aby zarabiać na ankietach więcej. Wystarczy polecać ten sposób dorabiania do pensji swoim znajomym lub innym osobom, które chętnie skorzystają z takiej opcji. W praktyce wygląda to tak, że w panelu programu płatnych ankiet znajdziesz swój unikalny link polecający (w zakładce Refferals lub Zaproś znajomego).

  Jeśli skopiujesz ten link i prześlesz do kogoś, kto również się zarejestruje i będzie zarabiał na ankietach – Ty dostaniesz 20-25 %, tego co zarobi. Twój polecony znajomy na tym nic nie traci. Prowizja za polecenie nie jest potrącana z jego wynagrodzenia a jest jakby dodatkową formą zarabiania na ankietach za którą płaci serwis.

  I tutaj zaczynają się już zupełnie inne możliwości finansowe. Przykładowo sam jesteś w stanie zarobić na wypełnianiu ankiet 500 zł miesięcznie. Biorąc pod uwagę, że możesz jeszcze dodatkowo zarobić 20-25% z tego, co zarobią Twoi poleceni (nie)znajomi to jeśli zaprosisz 4-5 osób, które również zarobią po 500 – masz kolejne 500 zł zarobku. Oczywiście można to mnożyć dalej.

  Jeśli chcesz zacząć zarabiać na ankietach wypróbuj polecane przez nas serwisy. Będzie nam bardzo miło, jeśli podzielisz się w komentarzu zdjęciem ze swoich pierwszych wypłat za wypełnianie ankiet. Powodzenia.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.