Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Pieniądze za otwarcie konta?

Pieniądze za otwarcie konta?

  Pieniądze za otwarcie konta

  Pieniądze za otwarcie konta jest możliwe dzięki organizowanym przez różne instytucje finansowe promocji bankowych. Jest to jeden z łatwiejszych sposobów na zarabianie przez Internet, gdyż większość „pracy” da się wykonać online a bonusy bywają naprawdę wysokie. Taką metodą można zarobić od kilkuset do nawet 2 tysięcy zł (korzystając z większej ilości ofert promocyjnych kont).

  Pieniądze za otwarcie konta – promocje bankowe

  Aby zdobyć pieniądze za otwarcie konta należy wybrać jedną lub kilka opcji spośród aktualnych promocji bankowych dostępnych na stronie. Trzeba przy tym pominąć te produkty bankowe, z których obecnie korzystamy lub niedawno wypowiedzieliśmy umowę.

  Jest to konieczne, ponieważ banki zabezpieczają się przed korzystaniem z ich promocji non stop od nowa. Dlatego w regulaminach zawierają okresy karencji, które należy przeczekać, aby móc zyskać pieniądze za otwarcie konta ponownie.

  Analizujemy regulaminy i opisujemy szczegóły warunków poszczególnych promocji wraz z okresami karencji. Topowe okazje banków na ten miesiąc znajdziesz na stronie najlepsze promocje bankowe.

  Promocje bankowe – jak to działa?

  Otrzymanie pieniędzy za otwarcie konta nie jest wcale trudne. W pierwszym kroku należy złożyć wniosek na wybrane przez siebie konto bankowe. W trakcie wypełniania formularzu należy zaznaczyć wymagane zgody oraz produkty, które są wymagane w regulaminie promocji.

  Najczęściej jest to karta płatnicza do konta oraz wyrażenie zgody na warunki promocji oraz kontaktowanie się banku w celach marketingowych.

  Banki „narzucają” w regulaminach promocji również określone aktywności na nowo otwartym koncie. Oczekują, że jeżeli klient przetestuje ich usługi, może został stałym użytkownikiem rachunku bankowego, nawet po zgarnięciu wszystkich pieniędzy za otwarcie konta.

  Korzystając z promocji bankowych można otrzymać nie tylko gotówkę. Równie często dostępne są inne formy nagradzania za przetestowanie produktu. Mogą być to karty podarunkowe do wydania w popularnych sieciach, bilety do kina czy nawet nagrody rzeczowe.

  W promocjach bankowych można zgarnąć nie tylko dodatkowe pieniądze za konto. Banki promują bonusami także swoje inne produkty. Najczęściej są to promocje kart kredytowych. Co ciekawe zwykle skorzystanie z promocji konta i karty nie wykluczają się.

  Dlatego zazwyczaj można złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej z bonusem, nawet w banku, w którym mamy aktualnie konto bankowe otwarte w promocji. Okresy karencji dotyczą raczej tych samych produktów a nie całej gamy z ofert promocyjnych banku.

  Korzystanie z promocji bankowych krok po kroku

  Aby zarobić pieniądze za otwarcie konta wystarczy przejść przez poszczególne etapy:

  1. Zdecydować się na jeden lub więcej rachunków bankowych, które są obecnie w promocji i wypełnić wniosek o otwarcie konta. Na tej stronie znajdziesz aktualne promocje bankowe.
  2. Wybrać dodatkowe produkty wymagane w regulaminie promocji (np. karta płatnicza, bankowość elektroniczna) i wyrazić konieczne zgody marketingowe.
  3. Podpisać umowę o otwarcie konta. Może się to odbyć być zupełnie online, np. poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku, metodą „na selfie” lub e-dowód. Innym sposobem, aby nie ruszać się z domu zawierając niezbędne formalności z bankiem jest wybór dostarczenia umowy przez kuriera.
  4. Wykonać aktywności na koncie, które są określone w danej promocji bankowej w każdym z wyznaczonych przez bank miesięcy. Mogą to być np. wpływy na konto, płatności kartą płatniczą, zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku, itp.
  5. Poczekać na ewentualne zamknięcie konta do momentu otrzymania wszystkich bonusów. Przy czym najlepiej jest zachować dokumenty dotyczące rachunku wraz z jego wypowiedzeniem, aby wiedzieć, kiedy mija okres karencji i można skorzystać z promocji bankowej ponownie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.