Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Dodatkowe źródło dochodu bez wkładu własnego

Dodatkowe źródło dochodu bez wkładu własnego

  Dodatkowe źródło dochodu bez wkładu własnego i szczególnych umiejętności

  Dodatkowe źródło dochodu przy obecnej inflacji i drożeniu kredytów jest marzeniem niejednego Polaka. Oczywiście jest wiele opcji, aby stworzyć dodatkowe źródło dochodu. Można przykładowo znaleźć kolejnego pracodawcę na część etatu lub nabyć nowe kwalifikacje, które pozwolą zarabiać więcej.

  Jednak w tym artykule skupimy się na prostych rozwiązaniach, które dadzą dodatkowe kilkaset złotych lub nawet więcej w miesiącu. Przy tym nie wymagają dużego zaangażowania czasowego, inwestowania swoich pieniędzy ani nauki nowych umiejętności. W zasadzie to proste sposoby na zarabianie przez Internet.

  Dodatkowe źródło dochodu – zarabianie na promocjach bankowych

  Banki konkurują ze sobą o zdobycie klienta organizując różnego rodzaju promocje bankowe. Zwykle nagradzają za założenie konta i wykonanie odpowiednich aktywności na nim. Mogą to być m. in. płatności kartą, uzyskanie określonej kwoty wpływów czy używanie bankowej aplikacji mobilnej do zarządzania kontem.

  Bonusami za spełnienie warunków promocji bankowej mogą być pieniądze w gotówce lub darmowe vouchery do znanych sklepów. Czasem banki dodają do tego również możliwość udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi dla swoich nowych klientów.

  Zarabianie na promocjach bankowych – jak zacząć?

  Choć dodatkowe źródło dochodu, jakie możesz stworzyć zarabiając na promocjach bankowych nie jest skomplikowane, to jednak wymaga nieco rozeznania na początek.

  Po pierwsze, aby mieć możliwość skorzystania z danej promocji bankowej musisz być nowym klientem banku. Przy czym „nowy klient” to niekoniecznie taki, który nigdy nie miał w danym banku konta czy innego produktu. Czasem wystarczy, aby od momentu zamknięcia ostatniego konta minęło przynajmniej 12 miesięcy, żeby być traktowanym jako nowy klient.

  Do tego zwykle banki nie biorą pod uwagę czy posiadasz u nich kredyt czy lokatę, ponieważ promocja dotyczy tylko konta bankowego. To, kto może wziąć udział w danej promocji banku jest opisane w jej regulaminie. Na naszym blogu znajdziesz aktualne promocje bankowe, wraz z informacjami, kto może z nich skorzystać.

  Drugą istotną sprawą jest dokładne zapoznanie się z warunkami promocji bankowej, których spełnienie gwarantuje zyskanie dodatkowego źródła dochodu. Kwoty, jakie możesz zarobić na promocjach bankowych są różne. Zależy to głównie od aktualnej oferty banku i okresu, w którym przystępujesz do okazyjnej promocji.

  Start zarabiania w promocjach bankowych

  Na początek trzeba zdecydować się na konkretną okazję bankową. Dla ułatwienia wyboru tworzymy listę TOP promocji bankowych, które w danym miesiącu najbardziej opłacają się finansowo. Jednocześnie ich warunki nie są trudne do spełnienia a na wypłatę premii nie trzeba czekać zbyt długo. Dlatego jeśli chcesz zacząć zarabiać na promocjach bankowych w pierwszej kolejności sprawdź, czy posiadasz konto w którymś z banków, które organizują najlepsze promocje bankowe tego miesiąca. Znajdziesz je również poniżej:

  500 zł za założenie konta Jakże Osobistego Alior

  500 zł za założenie konta Jakże Osobistego Alior

  Konto dla graczy Alior – 500 zł premii + punkty Riot Points do LOL

  Konto dla graczy Alior – 500 zł premii + punkty Riot Points do LOL

  {"slide_show":3,"slide_scroll":1,"dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":3000,"speed":600,"loop":"true","design":"design-1"}

  Jeżeli możesz skorzystać, to zapoznaj się ze szczegółami promocji, która Ci się spodobała i spisz sobie warunki do spełnienia w każdym miesiącu, najlepiej w formie checklisty do odhaczania. Dopiero potem przejdź do wniosku i zacznij już działać nad tworzeniem swojego dodatkowego źródła dochodu. Pamiętaj, że te najlepsze promocje często mają ograniczoną liczbę uczestników, która może z niej skorzystać. Dlatego okazja może zakończyć się przed planowanym czasem.

  Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć udział w kilku promocjach bankowych jednocześnie, o ile są to różne banki i dokładnie spiszesz sobie co na danym koncie w określonym czasie musisz wykonać, żeby na pewno dostać wszystkie bonusy.

  Jeśli okazało się, że nie możesz skorzystać z topowych promocji miesiąca, bo nie spełnisz warunku bycia nowym klientem banku to nie przejmuj się. Dostępne są również inne – może trochę mniej płatne, ale jednak nadal opłacalne promocje kont bankowych.

  Wszystkie obecnie trwające znajdziesz na stronie aktualne promocje bankowe.

  Promocje bankowe jako dodatkowe źródło dochodu

  Dlaczego korzystanie z promocji bankowych może tworzyć dodatkowe źródło dochodu każdego miesiąca? Ponieważ banków, które organizują takie okazje jest sporo, więc można choćby co miesiąc korzystać z nowej promki.

  Do tego zamykając konto zaraz po otrzymaniu bonusów, wystarczy przeczekać określony czas karencji, aby znowu stać się dla banku „nowym klientem”. Wtedy możesz ponownie zdobyć pieniądze lub inne nagrody.

  Parom, które prowadzą wspólnie budżet domowy jest jeszcze łatwiej stworzyć stałe dodatkowe źródło dochodu jakim jest zarabianie na promocjach bankowych. I jedna i druga osoba korzystając z promocji w danym miesiącu zasila wspólne finanse. Zarabiają podwójnie.

  Oczywiście, aby się w tym wszystkim „połapać” należy stworzyć odpowiedni plan dotyczący aktywności, jakie trzeba wykonać w każdym miesiącu na danym koncie promocyjnym. Jednak i tak jest to o wiele prostsze i zabiera dużo mniej energii i czasu niż na przykład dorabianie po godzinach na dodatkowym etacie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.