Przejdź do treści
Strona główna » Konkursy i loterie » Wygraj smartfona Samsung S20 Plus

Wygraj smartfona Samsung S20 Plus

  Wygraj smartfona Samsung S20 Plus

  Weź udział w konkursie

  Kto z nas nie lubi dostawać prezentów? Zwłaszcza jeśli jest to prezent użyteczny, niezwykle designerski i do tego sporo warty? Wszystkie te cechy można otrzymać jako nagrodę w darmowym konkursie “Wygraj smartfona Samsung S20 Plus.

  Samsung Galaxy S20+ to bez wątpienia smartfon Premium. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów oraz z wykorzystaniem wytrzymałej technologii. Chemicznie hartowane szkło Corning Gorilla Glass stanowi świetną ochronę wyświetlacza przed uszkodzeniem, nawet dla najbardziej
  niezdarnych użytkowników.

  Ośmiordzeniowy procesor w Samsungu Galaxy S20+ gwarantuje bezproblemową obsługę wszystkich aplikacji, w tym wymagających gier oraz rozbudowanych programów multimedialnych. A dzięki pojemnej pamięci RAM 12 GB typu LPDDR5 sposób działania smarfona jest zaskakująco płynny i szybki.

  Warto również wspomnieć o pięknych, wysokiej jakości zdjęciach w każdych warunkach, jakie wykonuje smartfon. W sumie Samsung Galaxy S20+ zawiera aż cztery obiektywy tylne (aparat główny 12 MPix,  teleobiektyw 64 MPix, obiektyw szerokokątny 12 MPix oraz sensor ToF, zapewniający obsługę 3D). Do tego należy dodać również trzykrotny zoom optyczny oraz przedni aparat 10 MPix do selfie. Samsung Galaxy S20 Plus pozwala także tworzyć wysokiej jakości materiały wideo – smartfon nagrywa w rozdzielczości 8K. 

  Mimo, że Galaxy S20+ nie jest już najnowszym modelem flagowców Samsunga, bo miał swoją premierę w pierwszym kwartale 2020 roku, to nadal „trzyma” cenę na poziomie ok 2-3 tysięcy zł. To tylko utwierdza w przekonaniu, że to smartfon wysokiej jakości, który jest wciąż pożądany na rynku telefonii komórkowej przez spore rzesze fanów.

  Wygraj smartfona Samsung S20 Plus – zasady konkursu

  Aby wysłać swoje zgłoszenie do udziału w darmowym konkursie “Wygraj smartfona Samsung S20 Plus wystarczy:

  • Wypełnić formularz rejestracyjny, podając prawidłowe dane na tej stronie konkursowej
  • Zaakceptować regulamin konkursu
  • Kliknąć ikonkę „Wyślij”
  • Potwierdzić zgłoszenie do udziału w konkursie klikając w odpowiedni link w otrzymanym mailu od organizatora

  Podczas wykonywania poniższych kroków liczy się szybkość i na tej podstawie będą wydawane nagrody, więc trzeba się spieszyć.

  Łączna pula nagród wynosi 5 telefonów Galaxy S20 Plus (lub równowartość w postaci karty przedpłaconej)


  Weź udział w konkursie

  Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na wygraną sprawdź jeszcze inne LOTERIE I KONKURSY

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.