Przejdź do treści
Pobierz grafikę aby zobaczyć
Strona główna » Zakończone promocje » Karta ratalna z premią 300 zł od Santander

Karta ratalna z premią 300 zł od Santander

  Karta ratalna Santander promocja

  HurryTimer: Invalid campaign ID.

  Złóż wniosek o kartę w promocji

  Wygodna w spłacie karta ratalna Santander jest obecnie dostępna w ramach promocji bankowej z dodatkowym bonusem od Banku w kwocie 300 zł. Aby zdobyć dodatkową gotówkę wystarczy spełnić warunki promocji o czym więcej poniżej.

  Kto może skorzystać z promocji karty ratalnej

  W promocji Santander „Zyskaj 300 zł i ciesz się kartą bez opłat” mogą wziąć osoby pełnoletnie, które w okresie od 1 maja 2021 do 17 maja 2022 nie zawierały z Bankiem Santander umowy o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty. Czyli wystarczy, że przynajmniej od przeszło roku nie miałeś/-aś takich produktów aktywnych w Banku Santander.

  W jaki sposób zgarnąć 300 zł w promocji karty ratalnej Santander?

  • Złóż wniosek o wydanie karty na stronie promocji karty ratalnej Santander
  • Podpisz umowę o kartę ratalną Comfort Plus ze stałą spłatą maksymalnie do 12 sierpnia 2022
  • Płać kartą ratalną za zakupy za min. 300 zł miesięcznie
  • Nie zalegaj ze spłatą zadłużenia na karcie na kwotę wyższą niż 50 zł i dłużej niż 10 dni (licząc dzień przyznania nagród)
  • Nie wypowiadaj umowy o kartę ratalną przynajmniej do czasu odbioru ostatniej nagrody 50 zł (część 6 z 6), aby otrzymać łącznie 300 zł w promocji (nagroda jest podzielona na 6 miesięcy po 50 zł)

  Dodatkowe informacje dotyczące promocji i kosztów karty

  • Po spełnieniu warunków nagrody pieniężne w promocji otrzymasz w formie przelewu na konto Twojej karty maksymalnie do 45 dni po zakończeniu danego miesiąca, w którym spełniono warunki
  • Spełniając warunki przyznania nagrody w promocji za dany miesiąc (tj. min. 300 zł płatności kartą, brak zaległości w spłacie) nie poniesiesz opłat za obsługę karty
  • Wypłata środków z karty w bankomacie jest dodatkowo płatna, dlatego najlepiej korzystać z niej wyłącznie bezgotówkowo (np. płatności w sklepie poprzez terminal płatniczy)!
  • Karta ratalna Santander różni się od typowej karty kredytowej tym, że z góry ustalasz kwotę, jaką chcesz spłacać miesięcznie i według tego określana jest wysokość limitu na karcie, czyli karta ratalna jest podobna w spłacie do kredytu ratalnego

  Złóż wniosek o kartę w promocji

  Chcesz zarobić więcej? Zobacz jeszcze inne >>> Aktualne promocje bankowe

  Pamiętaj, że powyższa promocja bankowa dotyczy karty kredytowej, która widnieje w BIK (Alerty BIK – aktywuj powiadomienia m. in. o zmianach w rejestrze BIK) podobnie jak pożyczki i kredyty. To oznacza, że aktywna karta kredytowa jest brana pod uwagę w przypadku badania zdolności kredytowej przez instytucje finansowe. Dodatkowo opóźnienia w spłacie karty mają wpływ na tworzenie się negatywnej historii kredytowej w BIK (sprawdź swoją historię w BIK).

  Produkty bankowe, generujące zadłużenie wobec banku zawsze niosą za sobą ryzyko problemów z ich spłatą. Dlatego bądź świadomy/-a zobowiązania, jakie się wiąże z przystąpieniem do tej promocji.

  Jeśli wolisz zarabiać w promocjach dotyczących kont bankowych zobacz aktualne promocje kont osobistych lub promocje kont dla osób młodych (do 26 r. ż)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Pobierz grafikę aby zobaczyć