Przejdź do treści
Strona główna » Zakończone promocje » Odroczone płatności Twisto z bonusem 50 zł na start

Odroczone płatności Twisto z bonusem 50 zł na start

  Odroczone płatności Twisto z bonusem

  Do końca promocji pozostało:

  Zgarnij bonus 50 zł

  Odroczone płatności Twisto są dostępne w Polsce od 2018. Już w roku 2019 ilość zarejestrowanych użytkowników przekroczyła 70 tysięcy i stale poszerza rzesze swoich fanów. Strategicznym partnerem Twisto jest ING Bank Śląski.

  Twisto to nie tylko odroczone płatności w punktach stacjonarnych i internetowych, ale również zwroty za zakupy w wielu sklepach. Przykładowo płacąc kartą Twisto na platformie AliExpress można odzyskać nawet 10% za swoje zakupy.

  Twisto ofertuje kartę wielowalutową w wersji wirtualnej lub fizycznego plastiku oraz wygodną aplikację mobilną.

  Twisto z bonusem

  Do wymienionych korzyści dochodzi jeszcze dodatkowe 50 zł za rejestrację w promocji Twisto z bonusem (dostępna tutaj). Aby z niej skorzystać wystarczy:

  • Złożyć wniosek o limit odnawialny Twisto Free wybierając kartę wirtualną (darmowa) lub fizyczną (9,90 zł/m-c) z dedykowanego linku promocyjnego
  • Zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody marketingowe (można je cofnąć po odebraniu bonusu)
  • Zawrzeć umowę o limit Twisto i kartę, weryfikując swoją tożsamość za pomocą przelewu ze swojego konta bankowego (UWAGA: dane na wniosku i na przelewie muszą być zgodne)
  • Aktywować kartę Twisto

  Odroczone płatności Twisto z bonusem – czy warto?

  Zdobycie premii za przetestowanie płatności Twisto Pay w najnowszej edycji jest wyjątkowo łatwe. W poprzednich odsłonach wymagane były jeszcze różne aktywności związane z korzystaniem z karty.
  W aktualnej promocji Twisto z bonusem, która trwa do 31 marca 2022 wystarczy tylko dokonać skutecznej rejestracji i aktywacji karty, aby zgarnąć dodatkowe 50 zł.

  Zgarnij bonus 50 zł

  Chcesz zarobić więcej? Zobacz jeszcze >>> Aktualne promocje bankowe

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.