Przejdź do treści
Pobierz grafikę aby zobaczyć
Strona główna » Promocje bankowe » Karty kredytowe » Karta Citi z voucherem 600 zł do Biedronki – limitowana promocja “kredytówki”

Karta Citi z voucherem 600 zł do Biedronki – limitowana promocja “kredytówki”

  Karta Citi w promocji z voucherem 600 zł do Biedronki

  HurryTimer: Invalid campaign ID.

  Złóż wniosek o kartę w promocji

  Karta Citi jest aktualnie w promocji z voucherem na zakupy w Biedronce w kwocie aż 600 zł. Oferta jest limitowana do 1000 sztuk kart kredytowych. Do promocji można dołączyć maksymalnie do 16 sierpnia 2022, chyba, że wcześniej zostanie osiągnięta pula 1000 zawartych umów o kartę Citi. Dostępność sprawdzisz na stronie promocji.

  Karta kredytowa Banku Citi Handlowego jest dostępna w podobnej promocji również z voucherem do Biedronki. Jest tam mniejsza kwota do wydania (400 zł), ale za to krótszy okres na spełnianie warunków promocji. Czyli szybciej dostajesz nagrodę od Banku i szybciej możesz zamknąć kartę Citi jeśli nie chcesz z niej dalej korzystać. Więcej przeczytasz na stronie: Karta kredytowa Citi voucher 400 zł do Biedronki

  Do kogo jest skierowana promocja Karty Citi?

  Aby móc przystąpić do promocji karty Citi z voucherem 600 zł do Biedronki należy:

  • Być rezydentem Polski
  • Nie mieć aktywnej karty kredytowej w Banku Citi Handlowym po 1 stycznia 2020
  • Spełniać minimalne kryteria:
   • Wiek przynajmniej 21 lat
   • Minimalny dochód miesięczny netto (“na rękę”) – 1200 zł
   • Zatrudnienie w obecnej firmie – przynajmniej 3 m-ce

  Karta Citi w promocji – jak zyskać voucher 600 zł do Biedronki

  • Złóż wniosek o wydanie karty kredytowej Citi z voucherem 400 zł do Biedronki na stronie promocji
  • Dostarcz dokument potwierdzający dochód w ciągu 10 dni roboczych
  • Aktywuj kartę w aplikacji Citi Mobile lub poprzez bankowość internetową Citibank Online
  • Po aktywacji karty Citi, ale nie później niż do końca 1 pełnego miesiąca po zawarciu umowy* zaloguj się minimum 1 raz do aplikacji lub bankowości internetowej (jeśli umowę zawierasz w sierpniu to masz czas do końca września)
  • Płać kartą za zakupy min. 300 zł miesięcznie przez okres minimum 7 miesięcy od momentu podpisania umowy.
  • Nagroda o łącznej wartości 600 zł w postaci vouchera do Biedronki, podzielona jest na kilka etapów:
   • 200 zł za miesięczne transakcje kartą na sumę min. 300 zł w 1, 2 i 3 pełnym miesiącu po podpisaniu umowy – czyli zawierając umowę o kartę Citi w sierpniu, zrób obrót 300 zł w miesiącach: wrzesień, październik i listopad
   • 400 zł (100 zł x 4) za transakcje kartą na łączną kwotę mini. 300 zł miesięcznie w 4, 5, 6, 7 miesiącu – czyli podpisując umowę w sierpniu liczą się miesiące: grudzień 2022 oraz styczeń, luty i marzec 2023. Za każdy miesiąc spełnienia warunków otrzymasz 100 zł, czyli w sumie 400 zł za 4 kolejne miesiące
  • Pozostaw aktywną kartę Citi przynajmniej do czasu odbioru wszystkich nagród

  Dodatkowe informacje dotyczące promocji i kosztów karty

  • Aby nie płacić za kartę wystarczy wykonywać nią transakcje o łącznej wartości min. 300 zł miesięcznie – dotyczy 1 roku posiadania karty. Natomiast po roku wymagana jest kwota min.1000 zł/m-c. Jeśli zakładasz kartę tylko, aby skorzystać z promocji i odebrać voucher 600 zł do Biedronki to zdążysz zamknąć kartę zanim zwiększą się wymagania co do bezpłatnej obsługi
  • Wypłata środków z karty w bankomacie oraz przelewy z konta karty są dodatkowo płatne, dlatego najlepiej korzystać z niej wyłącznie bezgotówkowo!

  Złóż wniosek o kartę w promocji

  Chcesz zarobić więcej? Zobacz jeszcze inne >>> Aktualne promocje bankowe

  Pamiętaj, że powyższa promocja bankowa dotyczy karty kredytowej, która widnieje w BIK (Alerty BIK – aktywuj powiadomienia m. in. o zmianach w rejestrze BIK) podobnie jak pożyczki i kredyty. To oznacza, że aktywna karta kredytowa jest brana pod uwagę w przypadku badania zdolności kredytowej przez instytucje finansowe. Dodatkowo opóźnienia w spłacie karty mają wpływ na tworzenie się negatywnej historii kredytowej w BIK (sprawdź swoją historię w BIK).

  Produkty bankowe, generujące zadłużenie wobec banku zawsze niosą za sobą ryzyko problemów z ich spłatą. Dlatego bądź świadomy/-a zobowiązania, jakie się wiąże z przystąpieniem do tej promocji.

  Jeśli wolisz zarabiać w promocjach dotyczących kont bankowych zobacz aktualne promocje kont osobistych lub promocje kont dla osób młodych (do 26 r. ż)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Pobierz grafikę aby zobaczyć