Przejdź do treści
Strona główna » Promocje bankowe » Konta osobiste » 500 zł od Millennium w promocji konta osobistego

500 zł od Millennium w promocji konta osobistego

  250 zł od Millennium, w tym 100 zł do wydania na Amazon.pl
  Załóż konto w tej promocji

  Bank Millenium przygotował wyjątkową promocję konta osobistego 360°, w której można zyskać łącznie nawet 500 zł. Promocja trwa do 4 kwietnia 2024 lub wyczerpania limitu 10.000 kont

  Możesz przystąpić do promocji z premią 500 zł, jeśli:

  • złożysz wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji oraz zawrzesz umowę o konto wraz z kartą debetową do dnia 4 kwietnia 2024
  • nie jesteś pracownikiem Banku Millennium
  • po dniu 1.01.2020 r. nie posiadałeś rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium
  • masz zarejestrowany numer telefonu u polskiego operatora (jest potrzebny do autoryzowania zleceń w bankowości elektronicznych)

  Co należy zrobić, aby zyskać nawet 500 zł w promocji konta?

  Wypłata nagród jest podzielona na etapy. W pierwszym kroku w łatwy sposób można zdobyć 200 zł Natomiast za aktywność w ciągu trzech kolejnych miesięcy można zarobić kolejne 100 lub 300 zł w ramach nagrody za udział w promocji bankowej. Wygląda to następująco:

  Otrzymasz premię o wartości 200 zł w formie przelewu na konto, jeżeli:

  • W okresie od 1 lutego do 4 kwietnia 2024 założysz Konto 360°, zamówisz kartę debetową i wyrazisz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, marketingowych oraz świadczenie usługi „Zwroty za zakupy” przez Millennium Goodie (i utrzymasz te zgody przynajmniej do czasu wypłaty wszystkich nagród)
  • Pobierzesz aplikację mobilną Banku Millennium i zalogujesz się do niej minimum raz – masz na to czas do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta
  • W przeciągu 14 dni od założenia konta zasilisz je łącznie na kwotę min. 1 000 zł
  • Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawrzesz umowę o konto wykonasz przynajmniej 5 płatność kartą debetową na łączną kwotę min. 360 zł

  Drugą premię 100 zł w formie przelewu na Twoje nowe konto otrzymasz, jeśli w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu, w którym spełnisz warunki poprzedniego etapu*:

  • zasilisz konto 360° kwotą min. 1000 zł
  • choć 1 raz zalogujesz się do aplikacji mobilnej Banku Millennium
  • wykonasz przynajmniej 5 płatności kartą płatniczą do konta lub BLIKIEM na łączną sumę min. 360 zł

  Zyskasz jeszcze 200 zł, jeśli w każdym z promocyjnych miesięcy na konto Millennium 360° w ramach wspomnianego zasilenia w kwocie min. 1000 zł wpłynie Twoje wynagrodzenie.

  Należy jeszcze pamiętać o potwierdzeniu swojej tożsamości i złożeniu wzoru podpisu w dowolnej placówce Millenium, jeśli konto było otwierane na selfie. Zrób to maksymalnie do końca miesiąca, w którym spełniasz warunki na drugą premię (jak powyżej).

  Jeśli jesteś już Klientem Banku Millennium, ale nie masz jeszcze swojego konta, również możesz skorzystać z promocji, pod warunkiem, że po przejściu na wniosek wybierzesz opcję zawarcie umowy online i potwierdzisz swoją tożsamość logowaniem do innego banku.

  Załóż konto w tej promocji

  Chcesz zarobić więcej? Zobacz jeszcze inne >>> Aktualne promocje bankowe

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.