Przejdź do treści
Strona główna » Zakończone promocje » 500 zł od Millennium w promocji konta osobistego

500 zł od Millennium w promocji konta osobistego

  250 zł od Millennium, w tym 100 zł do wydania na Amazon.pl
  Załóż konto w tej promocji

  Bank Millenium przygotował wyjątkową promocję konta osobistego 360°, w której można zyskać łącznie nawet 500 zł. Promocja trwa do 31 marca 2023.

  Możesz przystąpić do promocji z premią 500 zł, jeśli:

  • złożysz wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji oraz zawrzesz umowę o konto wraz z kartą debetową do dnia 31 października 2022
  • nie jesteś pracownikiem Banku Millennium
  • po dniu 1.01.2020 r. nie posiadałeś rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium
  • masz zarejestrowany numer telefonu u polskiego operatora (jest potrzebny do autoryzowania zleceń w bankowości elektronicznych)

  Co należy zrobić, aby zyskać nawet 500 zł w promocji konta?

  Wypłata nagród jest podzielona na etapy. W pierwszym kroku w łatwy sposób można zdobyć 200 zł. Natomiast za aktywność w ciągu trzech kolejnych miesięcy można zarobić kolejne 200 zł w ramach nagrody za udział w promocji bankowej. Wygląda to następująco:

  Otrzymasz premię o wartości 200 zł w formie przelewu na konto, jeżeli:

  • W okresie od 10 stycznia do 31 marca 2023 założysz Konto 360°, zamówisz kartę debetową i wyrazisz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, marketingowych oraz świadczenie usługi „Zwroty za zakupy” przez Millennium Goodie (i utrzymasz te zgody przynajmniej do czasu wypłaty
  • Pobierzesz aplikację mobilną Banku Millennium i zalogujesz się do niej minimum raz – masz na to czas do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta*
  • W przeciągu 14 dni od założenia konta zasilisz je łącznie na kwotę min. 1000 zł (suma wpływów na konto)
  • Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawrzesz umowę o konto* wykonasz przynajmniej 5 płatność kartą debetową oraz aktywujesz aplikację mobilną

  *czyli masz czas do końca lutego, jeśli założysz konto w styczniu, do końca marca, jeżeli umowę zawrzesz w lutym lub do końca kwietnia – dla kont założonych w marcu.

  Drugą premię 200 zł w formie przelewu na Twoje nowe konto otrzymasz, jeśli w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu, w którym spełnisz warunki poprzedniego etapu*:

  • zasilisz konto 360° kwotą min. 1000 zł (liczy się suma wpływów a nie pojedynczy przelew, czyli np. 2 przelewy po 500 zł to łączny wpływ 1000 zł)
  • choć 1 raz zalogujesz się do aplikacji mobilnej Banku Millennium
  • wykonasz przynajmniej 5 płatności kartą płatniczą do konta lub BLIKIEM

  *jeśli założysz konto w styczniu to spełnij warunki w marcu, kwietniu i maju; jeśli umowę o konto zawrzesz w lutym to wykonaj powyższe aktywności w kwietniu, maju i czerwcu; natomiast w przypadku konta otwartego w marcu spełnij warunki w maju, czerwcu i lipcu.

  Należy jeszcze pamiętać o potwierdzeniu swojej tożsamości i złożeniu wzoru podpisu w dowolnej placówce Millenium, jeśli konto było otwierane na selfie. Zrób to maksymalnie do końca miesiąca, w którym spełniasz warunki na drugą premię (jak powyżej).

  Jeśli jesteś już Klientem Banku Millennium, ale nie masz jeszcze swojego konta, również możesz skorzystać z promocji, pod warunkiem, że po przejściu na wniosek wybierzesz opcję zawarcie umowy online i potwierdzisz swoją tożsamość logowaniem do innego banku.

  Dodatkowe 100 zł otrzymasz na eKarcie podarunkowej goodie jeśli otworzysz konto także dla swojego dziecka – więcej przeczytasz na stronie: promocji Millennium

  Załóż konto w tej promocji

  Chcesz zarobić więcej? Zobacz jeszcze inne >>> Aktualne promocje bankowe

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.