Przejdź do treści
Strona główna » Promocje bankowe » Konta osobiste » 435 zł w gotówce w promocji konta BNP Paribas „Złapp premię”

435 zł w gotówce w promocji konta BNP Paribas „Złapp premię”

  Promocja konta BNP Paribas i konkurs

  Załóż konto w tej promocji

  Promocja jest limitowana – jeśli zostanie osiągnięta pula 9000 rejestracji, zostanie zakończona przed czasem, który trwa maksymalnie do 17 października 2023.
  Dostępność oferty możesz sprawdzić w dowolnym momencie na stronie promocji.

  Zgarnij 435 zł w gotówce

  BNP Paribas zorganizował promocję, w której za otwarcie i wybrane aktywności na koncie osobistym można zgarnąć całkiem niezłą kasę, bo łącznie aż 435 zł na dobry start współpracy z bankiem. Komu nie przyda się w obecnych czasach dodatkowe 435 zł w gotówce, do tego zwolnione z podatku dochodowego?

  Do promocji można przystąpić w okresie od 12.07.2023 do osiągnięcia 10.000 rejestracji, jednak nie dłużej niż do dnia 17.10.2023.

  Kto może wziąć udział w promocji bankowej?

  Możesz skorzystać z promocji, jeśli:

  • Masz ukończone 18 lat i posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych
  • Jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej
  • W okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otwarcie konta osobistego w promocji nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska S.A.
  • Nie jesteś stroną Umowy ramowej w dniu składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji
  • Dokonasz zgłoszenia na Stronie Promocji w okresie od dnia 12 lipca do maksymalnie 17 października 2023 (o ile promocja nie zostanie zakończona przed czasem po osiągnięciu liczby 9.000 Rejestracji).

  Co należy zrobić, aby móc skorzystać z promocji?

  • Zarejestruj się w promocji bezpośrednio z linka promocyjnego
  • Złóż wniosek o otwarcie konta osobistego z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej maksymalnie do 17 października 2023 – Uwaga! Promocja zakończy się wcześniej, jeśli zostanie osiągnięta pula 9000 rejestracji w promocji.
  • Otwórz konto w aplikacji GOmobile lub przez Internet (możesz zawrzeć umowę przy pomocy kuriera lub całkowicie online przez aplikację mobilną, weryfikując swoją tożsamość na podstawie zdjęcia dowodu osobistego oraz krótkich filmików swojej twarzy w różnym położeniu. Jest to bezpieczna forma, ponieważ to bank wysyła link do aplikacji poprzez SMS, nie szukamy jej samodzielnie w sklepie z aplikacjami.
  • Podpisz umowę i nadaj PIN do karty maksymalnie do 31 października 2023

  Jak zdobyć bonus o wartości nawet do 435 zł?

  Nagroda o łącznej sumie 435 zł w promocji podzielona jest na kilka etapów. Terminy wyznaczone na spełnienie warunków promocji oraz przyznanie nagród są zależne od miesiąca, w którym nadasz PIN do swojej karty.

  1 Nagroda – 55 zł za samo założenie konta i aktywację karty

  Nagrodę w kwocie 55 zł otrzymasz na swoje konto w miesiącu następującym po miesiącu nadania PINu. Wystarczy jedynie otworzyć konto w promocji oraz nadać PIN do karty.

  2 Nagroda – 190 zł za wybrane aktywności na koncie

  W miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty spełnij następujące warunki:

  • Wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą
  • 4-krotnie zaloguj się do aplikacji GOmobile (każdego dnia liczy się tylko 1 logowanie, nie uwzględnia się np. 4 jednego dnia)
  • Zleć przelew/y internetowe (GOonline lub aplikacja GOmobile) na łączną sumę min. 350 zł

  3 Nagroda – kolejne 190 zł za powtórzenie tych samych czynności na koncie

  Aby zyskać ostatnią nagrodę w kolejnym miesiącu po otwarciu konta powtórz te same operacje na rachunku, które były wymagane do otrzymania 2 nagrody, czyli:

  • 3 transakcję kartą
  • logowanie do aplikacji mobilnej min. 4 razy (uwzględnia się tylko 1 logowanie dziennie)
  • Suma przelewów min. 350 zł

  Dodatkowe informacje o promocji: 

  • Dane podane podczas rejestracji w promocji jak i we wniosku o zawarcie Umowy ramowej muszą być takie same (uwaga szczególnie dla osób, które np. mają kilka numerów telefonu, itp. należy pamiętać, że podane dane muszą być ze sobą spójne)
  • Aby odebrać kolejne nagrody należy najpierw spełnić warunki do otrzymania poprzednich nagród.
  • Każdy uczestnik promocji, który spełni opisane warunki do otrzymania nagród zostanie poinformowany o przyznaniu każdej nagrody za pomocą wiadomości przesłanej na adres e-mail podany przez niego w formularzu rejestracyjnym do promocji
  • Wiadomość o zdobyciu nagród laureaci otrzymają z adresu zlapppremie@promocja.bnpparibas.pl UWAGA: wraz z wiadomością dotycząca pierwszej nagrody zostanie przesłana instrukcja uzupełnienia numeru konta w celu jej wydania.
  • Ważne: Przelew, o którym mowa w promocji możesz dokonać za pomocą bankowości elektronicznej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile, jednak NIE WLICZAJĄ SIĘ W TO przelewy natychmiastowe oraz wykonane za pośrednictwem systemów płatności internetowych, np. Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK itp.
  Załóż konto w tej promocji

  Chcesz zarobić więcej? Zobacz jeszcze inne >>> Aktualne promocje bankowe

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.